Küsimused ja vastused

Mida on vaja TV3 Play vaatamiseks?
TV3 Play vaatamiseks on vaja HTML5 toega veebilehitsejat. Internetiühenduse soovitavaks kiiruseks on vähemalt 3 Mbit/sek. Ühenduse kiirust saad kontrollida võrguküljel http://www.speedtest.net

Kui TV3 Play ei tööta, mida ma pean tegema?

Kontrolli, kas su arvuti vastab süsteeminõuetele (vt ülal). Kustuta veebilehitseja kogu ajalugu ja proovi klippi uuesti käivitada. Kui ikka ei toimi, saad saata meile veateate aadressile tv3@tv3.ee

Ma sooviksin saateosi/klippe teistega jagada.
Saate vaatamise ajal saad sa klõpsata oma mängija „Jaga” nuppu. Sealt saad valida, kas tahad soovitada saadet teistele Facebooki, Twitteri või e-posti teel. Sealt leiad ka otselingi saate juurde.
Samuti leiad sealt koodi, mis on vajalik meie mängija lisamiseks sinu kodulehele või ajaveebi. Vali, millises suuruses mängijat sa soovid kasutada, ja kopeeri kood hiireklõpsu abil. Mõningaid saateid ei ole autoriõiguste tõttu lubatud teistele võrgikülgedele lisada.

Kuidas ma kasutajaks saan?
Oma taasesitusloendite koostamiseks ja mõnede teiste meie teenuste kasutamiseks pead sa olema sisse logitud. Sisse saad sa logida Facebookist oma tavaliste kasutajaandmetega või luues selleks uue konto meie TV3 Play lehel. Seda saad teha, klõpsates üleval paremal asuvat linki „Registreeri” ja järgides seal antud juhiseid.

Kuidas koostada oma taasesitusloendit?
Oma taasesitusloendi saab koostada, tehes nimekirja üksikutest saateosadest või tellides soovitud saate kõik osad.
Saate lisamiseks oma taasesitusloendisse klõpsa ikooni „Lisa…”, mis on kuvatud ekraanil kõikide saadete juures.
Oma taasesitusloendi leiad sa peamenüüst „Minu Play” alt. Sealt näed, millised saateid sinu loend sisaldab. Seal on ka sinu taasesitusloendi ajalugu, kus on välja toodud juba vaadatud saated.

Kuidas ma saan saateid tellida?
Kui vaatad mõnda saadet või oled saate kodulehel, saad seal märkida ennast saate tellijaks. Uute osade väljatulekul lisatakse need automaatselt sinu taasesitusloendisse.

Kuidas ma tean, et minu taasesitusloendisse on lisandunud uusi saateid?
Taasesitusloendisse uute saadete lisandumise kohta on võimalik valida automaatne teavitus e-posti teel. Uute osade lisandumist saab jälgida ka RSSi (link) kaudu või laadides oma arvutisse alla meie vidina.

Mis on vidin ja kuidas seda saada?
Kas soovid lisada oma taasesitusloendi või lemmiksaate oma kodulehele või ajaveebi? Või oma arvuti töölauale? Selle tarbeks saad kujundada oma vidina!
TV3 Play võimaldab sul kujundada oma vidina ja valida, milliseid saateid või taasesitusloendeid sellel näidatakse. Saad selle üles panna ka oma kodulehele või ajaveebi. Vidina välimuse saad valida ise. Samuti on sul võimalik alla laadida programm, mis asetab su taasesitusloendi otse su arvuti töölauale.

Millised saated TV3 Playsse üles pannakse?
TV3 Plays on üleval kõik meie omasaated. Saadete ja sarjade ülespanek sõltub sellest, millised õigused ostetud saatega kaasnevad.

Kui kauaks saated TV3 Playsse üles jäävad?
Üldiselt on TV3 omasaated saadaval piiramatu aja jooksul, kuid formaadipõhiseid saateid saab vaadata vaid teatud kindla aja jooksul. Periood sõltub sellest, millised õigused ostetud saatega kaasnevad. Kui lähenema hakkab saate näitamise viimane kuupäev, kuvatakse saate juures ekraanil vastav hoiatustekst.